• telefon
  • info@kostka-brukowa-lublin.pl

Działalność naszej firmy

Firma Kostka Brukowa Lublin

Brukarstwo to nasza pasja, układamy kostkę od welu lat. Znamy tę branżę jak własną kieszeń. Najważniejszy jest dla nas klient, czyli Ty, zawsze dopełniamy wszelkich starań aby nasze usługi brukarskie zadowalały nawet najbardziej wymagających klienów. Układamy kostkę starannie, używając do tego surowców najwyższej klasy. Brukarstwo w wykonaniu naszej firmy cechuje się wysoką jakością i starannością wykonania. Układamy kostkę tak abyś mógł cieszyć się nią przez wiele lat.

Jednym z ważniejszych powodów, dla których stosujemy nowoczesne metody układania kostki jest możliwość przeprowadzania napraw, a nawet możliwość zdemontowania części nawierzchni, gdy zaistnieje taka konieczność, jak również przewidywanych obciążeń. W zależności, czy przykładowa alejka ma być traktem dla pieszych, czy też podjazdem dla samochodów, stosujemy kostkę brukową o określonej grubości. Jest to konieczne, ponieważ jest dyktowane ciężarem pojazdów, jakie będą korzystać z tej nawierzchni. Tak na przykład, nawierzchnie dla ruchu pieszego lub takie, po których sporadycznie poruszają się samochody osobowe, układamy z kostki o grubości 6 cm.

Zapewne trafiłeś tutaj w poszukiwaniu Dobrej i Profesjonalnej Firmy układającej kostkę... Mamy dobrą informację - Dobrze trafiłeś!!! Chcesz aby praca wykonana dla Ciebie była w pełni satysfakcjonująca i profesjonalna? Ważna jest dla Ciebie niska cena, a przy tym wysoka jakość i żywotność wykonanej usługi? Przecież najważniejsze to być zadowolonym z usług na które wydajesz ciężko zarobione pieniądze. Doskonale Cię rozumiemy. Do każdej pracy brukarskiej którą wykonujemy podchodzimy tak, jak byśmy układali kostkę na własnej posesji, dzięki temu nasze prace są tak dobrej jakości, a do ich wykonania użyte tylko najwyższej klasy materiały. Mamy wielką wyobraźnię dzięki temu potrafimy stworzyć każdy projekt jaki tylko sobie wymażysz.